Büyünün Temizlenmesi

Hayatımızda olan her olumsuz şeyi büyüye yormak gereksizdir. Üzerinizde büyü olup olmadığına karar verip, ne yapacağınızı belirlemeniz gerekir. İnsanlar istediklerine ulaşmak için her şeyi yaparlar, sonucunu düşünmeden tartmadan. Büyü yaptırırken iyi düşünüp kara verilmeden yapıldığında geri dönüşü olmayan olumsuz olaylar yaşayabilirsiniz. Büyü insanları olumsuz yönde etkileyen, hayat kalitesini düşüren etkiye sahiptir. Büyü yaptırırken ne yaptığımızın farkında olarak yaptırılması önemlidir. Büyü bazı olumsuzlukları ortadan kaldırmak için yapılır ama bazen istenmeyen hatta geri dönüşü olmayan yola girebilirsiniz. Büyü yaptırıldıktan sonra gerçekten büyük tahribatlara yol açtığı için büyü yapıldığı öğrenildiğinde bozulması için gerekli olanların yapılması gereklidir. Büyü bozma işlemi için birden fazla yöntem vardır. Bunlardan biri tatbik edilip uygulayabilirsiniz. Ayrıca sadece size yapılan büyüyü değil çevrenizdeki kişilere, ailenize yapılan büyüyü bozabilirsiniz. Büyü yaptırmak başlı başına bir günah sayılmaktadır. Yalnızca insanları etkileyen ve dünyevi olan büyü elektromanyetik bir etkilenme olarak tanımlanmaktadır. Büyü bozma işlemi de bir nevi bu elektromanyetik etkilenmeyi ortadan kaldırmaktır. Büyü sadece insanları etkilemesinin sebebi insanlardaki ruhsal yaşamdır. Büyünün amacı insanların üzerindeki elektromanyetik ile büyü yapılan kişiyi baskı altına almaya çalışmaktır. Büyü üzerindeki bu elektromanyetik gücü bozmak o kadar da kolay değildir.

Bana Yapılmış Büyüyü Nasıl Bozarım?

Büyü bozmak için öncelikle büyünün olup olduğunu belirlemeniz. Daha sonra büyünün bozulması için yapılacakları öğrenerek, uygulamaya koymanız. Büyü bozmak için öncelikle yaptığınız yöntemin doğru olduğuna inanmalısınız. Büyünün kimin üzerine ise onun üzerindeki büyünün bozulması için büyü bozma işlemi yapılır. Büyü bozma işlemi için büyü konusunda bilgi sahibi olmak gereklidir. Ancak yeteri kadar bilgi sahibi olmamız mümkün değildir ama doğru araştırma ile üzerimizdeki büyüden kurtulmanın yöntemini bulabiliriz. Büyü çeşidine göre etkisi büyük olabilmektedir. Büyü bozmanın en iyi yöntemi ayeti kelimelerdir. Yani size her zaman yardımcı olacak Kuran’da yazılı olan ayetlerdir. Bu ayetlerin yanı sıra uygulanacak yöntemlerde vardır. Bu yöntem sonunda büyü bozulmamışsa, uyguladığınız yöntem ya yanlış ya da eksik bir şey yaptığınızdır.

Kendi kendinize büyü bozmanız imkansız denecek kadar zordur. O yüzden eğer ki böyle bir şüpheniz varsa iyi bir hocaya danışmanızı ve eğer ki üzerinizde bir büyü çıkarsa da o şekilde kendisine profesyonel olarak bozdurmanızı öneririz.

Sayfamıza gelen medyum şikayetlerini okumak ve siz de şikayetinizi dile getirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir