Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü iki şekilde yapılır : Ya yapılacak malzeme gizlenerek kiliseye gidilir ve papaza dua okutturulur. Bu esnada da büyünün ne amaçla yapıldığı içinden dilek olarak dilenir. Ya da Müslüman bir medyum tarafından ayet ve sureler tersten okunarak yapılır. Bunun için çok tecrübeli ve uzman bir medyum olmak gerekir.

Papaz Büyüsü, ismini kilisede okunan Süryanice dualardan almıştır.

Papaz Büyüsü yapılırken çeşitli malzemeler kullanılır : adet kanı, sperm (meni), saç kılı, tırnak ya da domuz yağı. Eğer adet kanı ile yapılıyorsa, yaparken adet kanının ilk damlaları, bozulurken de son damlaları kullanılır.

Örneğin bir kadın, bir adamı kendine bağlamak için papaz büyüsü yaptıracaksa adet kanının ilk damlalarını büyü yaptırarak adama içirir. Aynı adamdaki büyüyü başka bir kadın bozdurmak istediğinde de, kendi adet kanının son damlalarını adama içirir.

Papaz büyüsü bir erkek yaptıracaksa, cünup iken menisinden kullanılır.

Papaz büyüsü en çok bağlama için yapılır. Eğer bir kadın bir erkeğe papaz büyüsü yaptırırsa, o adamın gözü kadından başkasını görmez. Papaz büyüsü ayrıca soğutma, muhabbet, cinsel istek bağlama gibi amaçlarla da yapılabilir.

Papaz büyüsü normal bakımda gözükmez. Papaz büyüsünü anlayabilmek için uzman ve tecrübeli gerçek bir medyum olmak gerekir.

Papaz büyüsü bozulamaz diye bir şey yoktur. Papaz büyüsü bozulabilir. Ancak papaz büyüsünü bozmak için çok tecrübeli bir medyum olmak gerekir. Papaz büyüsünü bozmak çok zordur.

Papaz büyüsü telefonla yapılan bakımlarda gözükmek. Papaz büyüsü asla gözükmek, hiç bir zaman fark edilemez şeklindeki inanışlar doğru değildir. Papaz büyüsü tespit edilebilir.

Papaz büyüsünü tespit etmek için uzman ve tecrübeli gerçek bir medyum olmak gerekir.

Sayfamıza gelen medyum şikayetlerini okumak ve siz de şikayetinizi dile getirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir